Homefront: The Revolution

Ameryka na kolanach

Cztery lata brutalnej okupacji Korei Północnej nad Stanami Zjednoczonymi. Filadelfia staje się kolebką rewolucji, miejscem narodzin ruchu oporu, który ma szansę stawić czoła bezwzględnym wojskom okupanta.

Jej niegdyś dumni mieszkańcy żyją w państwie policyjnym, zmuszani do współpracy aby przetrwać. Ale wielkie marzenie o wolności nigdy nie zostało zgaszone. Z tym, że wolność ma swoją cenę...

Opis gry

Homefront: The Revolution to pierwszoosobowa strzelanina w otwartym świecie zbudowana na silniku CRYENGINE.

Gracz wciela się w rolę przywódcy Ruchu Oporu, który za zadanie ma stawić czoła potężnym siłom okupanta. Podejmij walkę z siłami wroga, ale uważaj – dysponuje on doskonalszą technologię, cięższą bronią i wsparciem lotniczym. Zostań jednym z bohaterów i walcz o wolność!

Cechy gry

  • Prowadź partyzancką wojnę w otwartym świecie - zostań wojownikiem ruchu oporu i walcz z najeźdźcą wykorzystując wszystkie dostępne środki – zasadzki, infiltrację i dywersję, w dynamicznych i nieprzewidywalnych starciach z wojskiem.
  • Rozpętaj prawdziwą Rewolucję - zbuduj zabójczy arsenał improwizowanej, partyzanckiej broni i pociągnij za sobą innych do walki z okupantem! Patrz jak rodzi się zbrojny opór.
  • Porywający tryb kooperacji online - stwórz własnego bohatera, razem z przyjaciółmi uformuj komórkę ruchu oporu i zasłuż na miano Bohatera Rewolucji!