Homefront: The Revolution

Homefront: The Revolution już dziś na polskim rynku

Homefront: The Revolution już dziś na polskim rynku

Światowa premiera Homefront: The Revolution miała miejsce 17 maja. Dziś tytuł pojawia się na polskim rynku. Fabuła gry bazuje na wątku fikcyjnego konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi, a Koreą Północną. Jest rok 2029, a gracz – wcielając się w członka ruchu oporu w Filadelfii - próbuje pokrzyżować plany wrogowi. Deweloperzy przyznają, że prace nad drugą częścią gry nie należały do łatwych. Pomimo licznych zawirowań i przestojów, finalny produkt ujrzał jednak światło dzienne. Co więcej twórcy już teraz zapowiadają kontynuację prac nad grą. Planują rozwinąć opowieść po premierze, za pomocą trzech fabularnych DLC.

Homefront: The Revolution już dziś na polskim rynku

Miasto jest naszym bastionem! Przetrwasz, jeżeli je zrozumiesz

Miasto jest naszym bastionem! Przetrwasz, jeżeli je zrozumiesz

Ujawniamy dziś drugi bardzo ciekawy materiał filmowy stworzony specjalnie na potrzeby Homefront: The Revolution. Korzystamy z wiedzy eksperckiej naszych gości, którzy mieli okazję zagrać w najnowszy tytuł i dzielą się swoimi doświadczeniami zestawiając rzeczywistość i świat gry.

Telefony komórkowe, tablety, samoparkujące samochody i dostęp do sieci w niemal każdym miejscu na ziemi, bez wątpienia jest jednym z największych osiągnięć ludzkości. Jednak za fascynującą otoczką możliwości, jakie dają nam owe „nowinki” technologiczne, kryje się także szereg zagrożeń płynących z coraz bardziej zautomatyzowanego społeczeństwa.

Miasto jest naszym bastionem! Przetrwasz, jeżeli je zrozumiesz

Zwiastun fabularny już dostępny

Zwiastun fabularny już dostępny

Ujawniamy dziś zwiastun fabularny gry Homefront: The Revolution. Materiał filmowy ukazuje liderów ruchu oporu działających w Filadelfii i kierującą nimi motywację, a także a także odsłania pierwsze szczegóły trzymającej w napięciu fabuły gry.

Gracz, jako niedoświadczony rekrut, nowy członek ruchu oporu - Ethan Brady, zostaje wciągnięty w desperacką batalię o wolność. W tym samym czasie opozycja próbuje uratować człowieka zdolnego porwać ludzi do powstania - Benjamina Walkera, znanego pod pseudonimem "Głos Wolności".

Zwiastun fabularny Homefront: The Revolution

Poradzisz sobie kiedy stanie się najgorsze?

Poradzisz sobie kiedy stanie się najgorsze?

W dniu dzisiejszym przedstawiamy bardzo ciekawy materiał filmowy stworzony specjalnie na potrzeby Homefront: The Revolution.

Rzucamy pytanie – co zrobisz kiedy stanie się najgorsze? Pomyśl! A gdyby jutro wybuchła wojna, albo nastąpiła katastrofa odcinająca Cię od wszystkiego, co dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki. Poradziłbyś sobie?

My zadaliśmy te pytania naszym ekspertom, którymi są:

  • Piotr Czuryłło – najbardziej znany polski preppers
  • Arkadiusz Kups – były komandos, niegdyś członek legendarnej 56 Kompanii Specjalnej, a także twórca autorskiego systemu walki kontaktowej Combat 56

Mieli oni także okazję zagrać w Homefront: The Revolution i swoimi radami oraz doświadczeniami dzielą się w poniższym materiale.

Poradzisz sobie kiedy stanie się najgorsze?

Przerażający alternatywny świat gry Homefront: The Revolution

Przerażający alternatywny świat gry Homefront: The Revolution

Techland Wydawnictwo ujawnia dziś nowy rozdział w historii Homefront: The Revolution ukazując materiał filmowy zatytułowany „Dzień, w którym Ameryka upadła.” - możecie znaleźć go załączniku.

Alternatywna historia Homefronta zaczyna się wraz z końcem Wojny Koreańskiej. Dokumentuje upadek globalnego supermocarstwa i powstanie nowego, w pełni kontrolowanego przez bezwzględną korporację APEX. Przedstawiony świat pełen jest niepokojących analogii do naszej współczesności.

„Główne założenie pierwszej części Homefronta, czyli okupacja Ameryki, pozostaje niezmienione.” – mówi Hasit Zala, reżyser gry z Dambuster Studios – „W kontynuacji stworzyliśmy jednak całkiem nową historię alternatywną, która objaśnia jak mogło dojść do tak nieoczekiwanej sytuacji.” – dodaje.

Dzień, w którym Ameryka upadła

Nowy zwiastun ‘serca i umysły’ oraz program ‘wyróżnień’ w Homefront: the Revolution

Nowy zwiastun ‘serca i umysły’ oraz program ‘wyróżnień’ w Homefront: the Revolution

Informujemy, że w dniu dzisiejszym ukazuje się nowy zwiastun ‘Serca i umysły’, prezentujący różnorodność działań, które gracz może podejmować w otwartym świecie gry Homefront: The Revolution. Przeprowadzane operacje zwiększają poparcie mieszkańców okupowanej Filadelfii dla działań rewolucjonistów.

Materiał prezentuje poszczególne strefy okupowanej Filadelfii i wskazuje, jaką taktykę należy przyjąć w każdej z nich. Dokonania gracza mają bezpośredni wpływ na otaczający go świat i prowadzą do jednego celu: rewolucji.

Dodatkowo w dniu dzisiejszym wydawca przedstawia także program ‘Wyróżnień’, które planowane są do gry. Zarejestruj się na Homefront-Game.com i zdobywaj wyróżnienia, by odblokować wyposażenie bojowe Red Rebel dla swojej postaci w trybie Ruchu Oporu.

Program ‘Wyróżnień’ w Homefront: The Revolution jest to system nagród dla członków społeczności zgromadzonej wokół gry. Każdy gracz zarejestrowany na Homefront-Game.com może zalogować się i zdobywać zasługi wykonując na stronie proste czynności. Każde zrealizowane zadanie odblokowuje odpowiedni element wyposażenia bojowego z zestawu Red Rebel, które może być użyte przez postać wybraną przez gracza w trybie Ruchu Oporu. Chcąc odebrać nagrody bezpośrednio w grze, użytkownicy będą mogli połączyć swój profil Homefront z kontem Xbox LIVE, PSN lub Steam. Będzie to możliwe jeszcze przed majową premierą gry.

Zestaw Red Rebel wpływa wyłącznie na wygląd postaci w grze. Aktualnie dostępnych jest siedem Zasług. W najbliższych tygodniach pojawią się kolejne.

Zwiastun ‘Serca i umysły’

Apex siłą sprawczą w homefront: the revolution

Apex  siłą sprawczą w homefront: the revolution

Homefront: The Revolution, czyli Filadelifa jako arena walk wojsk Korei Północnej i amerykańskich powstańców. Premiera już 20 maja. Koreańczycy okupujący Filadelfię? Nieprawdopodobne niczym scenariusz podrzędnej klasy filmu akcji? Ale nie tutaj. Twórcy Homefront: The Revolution odkrywają jeden z najmocniejszych atutów swojej gry - tło alternatywnej historii. Oto APEX, technologiczny gigant, w którym niczym w soczewce skupia się obraz współczesnych, realnie istniejących korporacji wpływających nie tylko na politykę państw, ale także na styl życia ich mieszkańców. Dziś pokazujemy jaką rolę odegrało APEX w upadku Stanów Zjednoczonych w Homefront: The Revolution.

Jest 2029 r. Koreańskie Siły Okupacyjne kontrolują Filadelfię od przeszło dwóch lat. Jaki splot wydarzeń doprowadził do tak kuriozalnej sytuacji? Zadecydowało o tym kilka ważnych momentów. Jeszcze w 1953 r. kiedy kończyła się wojna koreańska, a na polach bitew zginęło wielu żołnierzy, Ameryka coraz trudniej radziła sobie w roli muru oddzielającego współczesny świat od komunizmu. W tym czasie Korea od lat inwestowała w wiedzę i nowoczesne technologie. Splot wydarzeń doprowadził do zmian, które zaczęły coraz mocniej zapisywać się na kartach historii. Załoga Apollo 10 ginie w 1969 r i USA nagle przestają być liderem innowacji. W 1973 r. uaktywnia się koreańska firma APEX. Wprowadza do sprzedaży pierwszy osobisty komputer. Ten ruch odmienia świat. To już nie jest realizacja amerykańskiego snu. Na horyzoncie pojawia się nowy lider – Korea Północna, która zaczyna wysuwać na pierwszy plan twórców swojej potęgi. Jednym z nich jest Joe Tae-Se, CEO APEX.

Potęga firmy APEX

Zobacz „Serca i umysły” w grze

Zobacz „Serca i umysły” w grze

Zobacz jak zmienia się okupowana Filadelfia, której mieszkańcy zaczynają walczyć z siłami KAL.

Wydawnictwo Techland, Deep Silver i Dambuster Studios prezentują dziś wyjątkową funkcję gry, ‘Serca i umysły’, która jest motorem napędowym postępu w Homefront: The Revolution. Równocześnie przedstawiamy nowy zwiastun pt. ‘Ignite.’
Wcielając się w członka ruchu oporu, Ethana Brady’ego, musisz zainspirować ludność do przeciwstawienia się brutalnemu okupantowi i wzniecić rewolucję. ‘Serca i umysły’ odzwierciedlają siłę, która tkwi w mieszkańcach Żółtych Stref okupowanej Filadelfii. Akcje takie jak niszczenie infrastruktury KAL zwiększają ten wskaźnik.

Wraz ze wzrostem wskaźnika ‘Serc i umysłów’, otwarty świat gry będzie się zmieniał na oczach gracza. Niegdyś wystraszeni mieszkańcy dołączą do ruchu oporu i będą ramię w ramię walczyć z okupantem. Na dotychczas zamkniętych ulicach rozgorzeje otwarty konflikt.

Najnowszy zwiastun Ignite

Resistance Mode – nowy tryb współpracy

Resistance Mode – nowy tryb współpracy

Resistance Mode to całkiem nowy sieciowy tryb współpracy dla czterech osób. Posiadacze konsol Xbox One będą mieli szansę wypróbować go w pierwszej kolejności podczas zbliżającej się zamkniętej bety między 11 a 14 lutego. Zamknięta beta będzie miała miejsce wyłącznie na Xbox One.

Najnowszy zwiastun

Techland oficjalnym wydawcą gry

Techland oficjalnym wydawcą gry

Wydawnictwo Techland z przyjemnością ogłasza, że jako oficjalny partner firmy Kochmedia/Deep Silver na rynku polskim, dołącza do planu wydawniczego grę Homefront: The Revolution.

Homefront: The Revolution to nowe podejście do wydanej w 2011 roku strzelaniny. Fabuła gry kontynuuje wątek fikcyjnego konfliktu pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną. Premiera przewidziana jest na 20 maja tego roku. Gra będzie dostępna na platformie PC oraz PS4 i Xbox One.

„Bardzo cieszymy się, że będziemy mieli przyjemność wprowadzić na rynek polski tak ciekawą pozycję, jaką jest Homefront: The Revolution.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Dyrektor Marketingu i PR Wydawnictwa Techland. „Jesteśmy przekonani, że druga część tego unikalnego FPS’a przyniesie graczom masę satysfakcji i wiele godzin solidnej rozgrywki.” – dodaje Gawlikowski.

Fabuła gry Homefront: The Revolution osadzona jest cztery lata po rozpoczęciu brutalnej okupacji Stanów Zjednoczonych przez azjatyckiego wroga. W Filadelfii aktywizują się coraz silniejsze ogniska ruchu oporu, które szykują rewolucję wymierzoną przeciwko koreańskiemu najeźdźcy. Gracz jako członek miejscowej partyzantki, próbuje pokrzyżować plany wrogowi. W grze mamy do czynienia z rozległym, otwartym światem. Poznajemy losy nowych bohaterów, z którymi w pojedynkę lub w trybie kooperacji stawiamy czoła koreańskiej armii, która niezwykle brutalnie rozprawia się z mieszkańcami miasta. Od decyzji podejmowanych przez gracza zależy to, jak potoczy się dalsza historia.

Zobacz trailer fabularny "This is Philadelphia"